Ankieta wśród mieszkańców Legionowa

W dniu 01.07 członkowie legionowskiej .Nowoczesnej prowadzili rozmowy z mieszkańcami Legionowa na temat programu naszej partii. Spotkaliśmy się z dużą życzliwością i zainteresowaniem, czego wynikiem było 140 wypełnionych anonimowo ankiet, w których legionowianie wypowiedzieli się na temat założeń programowych .N.

Na podstawie wyników poglądy mieszkańców Legionowa wydają się być zdecydowanie „nowoczesne”. Zdecydowanym poparciem cieszy się większość naszych postulatów programowych.

Znamienny był fakt, że powszechną znajomością, jak i wysoką sympatią, cieszył się niedawno ogłoszony program aktywna rodzina, choć tutaj największy był odsetek osób nie mających zdania. Znajomość najnowszych założeń programowych .Nowoczesnej przez respondentów oznacza dobrą komunikację społeczną, do której na terenie Legionowa, jak mniemamy, przyczynia się także nasze koło.

Uwagę zwraca bardzo wysoka przychylność legionowian dla dofinansowania przez miasto procedur in vitro.

Najmniejszym poparciem cieszyła się opcja udzielenia pomocy uchodźcom – ofiarom konfliktów wojennych, choć i tutaj łącznie 55% respondentów nastawionych jest pozytywnie.

Chcielibyśmy wraz z opublikowaniem wyników przez niezależną prasę legionowską podziękować osobom, które zgodziły się wziąć udział w ankiecie, za poświęcony czas i wyrazy sympatii.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2021 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?