Kamila Gasiuk-Pihowicz przewodniczącą Regionu Mazowsze

W sobotę 28 października 2017 r. w podwarszawskiej Jachrance odbyła się Mazowiecka Konwencja Wyborcza Nowoczesnej. Delegaci z 20 mazowieckich kół Nowoczesnej wybrali władze na nową kadencję w regionalnych strukturach partii – Zarząd Regionu Mazowsze, Komisję Rewizyjną, Sąd Koleżeński oraz Radę Regionu. Wybrano także delegatów Mazowsza do Rady Krajowej oraz delegatów na Konwencję Krajową Nowoczesnej, która odbędzie się 25 listopada 2017 r.
W tajnym głosowaniu, po jednogłośnym przyjęciu przez delegatów sprawozdania z działalności w poprzedniej kadencji i uzyskaniu absolutorium, przytłaczającą większością głosów na Przewodniczącą Mazowieckich struktur Nowoczesnej wybrana została ponownie Kamila Gasiuk-Pihowicz. W dwunastoosobowym składzie Zarządu Mazowsza zaproponowanym przez Przewodniczącą znalazły się również następujące osoby:
Katarzyna Kalinowska – vice-przewodnicząca Zarządu
Magdalena Daniel – vice-przewodnicząca Zarządu
Marcin Podsędek – vice-przewodniczący Zarządu
Rafał Jaszczak – skarbnik
Katarzyna Kwarcińska-Kulis – sekretarz
Mariusz Chrapiński – członek Zarządu
Wiesław Kalicki – członek Zarządu
Piotr Kandyba – członek Zarządu
Jacek Okoń – członek Zarządu
Robert Okulski – członek Zarządu
Ewa Zarychta – członek Zarządu
Na Konwencję Regionalną Mazowsza zawitał także lider Nowoczesnej Ryszard Petru, który przed otwarciem niezwykle merytorycznej dyskusji na bieżące tematy polityczne, jak zwykle podczas osobistych spotkań z członkami naszej partii, napełnił nas nową porcją entuzjazmu i siły do dalszych działań dla dobra naszej wspólnej Ojczyzny.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2021 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?