Katarzyna Kalinowska – opinia na temat instalacji organizacji Pro-Prawo do Życia

Kilka dni temu w centrum Radomia stanęła instalacja organizacji Pro-Prawo do Życia. Zachęcamy do zapoznania się z komentarzem na jej temat Katarzyny Kalinowskiej, wiceprzewodniczącej struktur mazowieckich.

Czemu ma ta instalacja służyć? Czy organizatorzy sądzą, że kobieta, która poddaje się zabiegowi aborcji robi to dla własnego widzimisię? Czy to, że często staje w obliczu dramatycznych wyborów nie jest wystarczającą traumą? Chciałabym, żeby organizatorzy tego barbarzyństwa spojrzeli w oczy matce, która wychowuje dziecko bez rączek, nóżek, upośledzone tak głęboko, że każdy dzień istnienia jest dla niego torturą i pasmem cierpień. Dla tego dziecka i matki, która często pozostawiona jest sama sobie i z trudem wiąże koniec z końcem. Instalacja w centrum Radomia jest elementem polityki partii rządzącej. Polityki, której katalizatorem jest dzielenie Polaków.
Prezydent Witkowski, pozwalając, na to, aby drastyczne obrazy zafundowane radomianom przez organizację Pro-Prawo do Życia, oglądały dzieci wpisuje w prymitywną narrację PiSu. Prawo i Sprawiedliwość dzieli Polaków, a prezydent Witkowski radomian. 
– uważa Katarzyna Kalinowska, liderka radomskiej Nowoczesnej.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2021 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?