Klub Obywatelski

W dniu 20 kwietnia 2016 mińskie koło Nowoczesnej Ryszarda Petru miało przyjemność uczestniczyć w inauguracji Klubu Obywatelskiego w naszym mieście. Zaproszonymi gośćmi byli Jerzy Stępień i Aleksander Smolar. Spotkanie uświetnili swoją obecnością posłowie Andrzej Halicki Czesław Mroczek, były wojewoda Jacek Kozłowski, wicemarszałek woj. mazowieckiego Wiesław Raboszuk, burmistrz Mińska Mazowieckiego Marcin Jakubowski, burmistrz Mrozów Dariusz Jaszczuk, radny m.st. Warszawa Jarosław Szostakowski.

Spotkanie było okazją do wysłuchania zaproszonych gości, którzy przedstawili nam swój punkt widzenia na dzisiejszą sytuację w kraju. Ponieważ była ona zbieżna z poglądami niemal wszystkich osób w nim uczestniczących, późniejsze pytania i uwagi z sali były konstruktywnym i wyczerpującym uzupełnieniem wiedzy dyskutujących lub jedynie przysłuchujących się uczestników. Mińskie koło Nowoczesnej wzięło czynny udział zarówno w dyskusji jak i w późniejszym działaniu, zaznaczając tym silnie swoją obecność. Na spotkaniu i po nim zbieraliśmy podpisy pod petycją w obronie Konstytucji oraz rozdawaliśmy egzemplarze Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

Gratulujemy dobrej inicjatywy i mamy nadzieję iż było to początkiem cyklu dalszych tak owocnych spotkań pod hasłem „Klub Obywatelski”.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2021 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?