Mamy koło w Ciechanowie

18 marca odbyło się walne zebranie koła w Ciechanowie. Zebranie otworzył i prowadził wiceprzewodniczący Regionu Mazowsze Marcin Podsędek. W wyniku obrad ustalono skład zarządu koła.
Przewodnicząca – Jolanta Anna Grudzińska – z wykształcenia ekonomistka. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu coachingu, public relations oraz dziennikarstwa. Przez wiele lat związana ze środowiskiem dziennikarskim. Obecnie pełni funkcję dyrektora miejskiego domu kultury w Ciechanowie.
Wiceprzewodniczący – Janusz Szymańczyk – posiada wykształcenie wyższe z zakresu marketingu oraz administracji samorządowej. Obecnie pełni funkcję kierownika kompleksu sportowo-rekreacyjnego w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ciechanowie. Radny Rady Miasta Ciechanów w latach 2010-2014.
Sekretarz – Tomasz Kraskowski – z wykształcenia politolog, specjalista ds. projektów unijnych. Obecnie pełni funkcję koordynatora projektów pomocowych.
Skarbnik – Paweł Ryms – posiada wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Obecnie pełni funkcję kierownika hali widowiskowo-sportowej w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ciechanowie.
Członek zarządu – Katarzyna Bernach-Mosakowska – ekonomistka, posiada wykształcenie wyższe z zakresu rynków finansowych i bankowości. Przedsiębiorca – prowadzi własną działalność gospodarczą dotyczącą również rynków międzynarodowych.

– Nasze plany, w trakcie których realizacji jesteśmy, to stworzenie w programu działania dotyczącego powiatu ciechanowskiego oraz rozbudowa struktur.
Ów plan ciechanowskiego koła Nowoczesnej stworzymy wspólnie. To właśnie my, nasi przyjaciele, środowiska w których żyjemy, obywatele są najlepszymi ekspertami – bo to my wiemy, jak naprawdę żyje się w powiecie ciechanowskim. Zdajemy sobie sprawę z tego czego nam najbardziej brakuje i co trzeba zmienić. Zależy nam na tym, aby ów program/plan działania różnił się od programów innych partii politycznych działających w Ciechanowie. Dlaczego? Dlatego, że uważamy iż nie biorą one pod uwagę realnych oczekiwań ludzi, na problemy zaś odpowiadają tylko obietnicami bez pokrycia. Ciechanów, zdaniem członków ciechanowskiego koła N. potrzebuje programowej alternatywy i wytyczenia nowych politycznych celów, ambitnych celów – powiedziała podczas zebrania przewodnicząca Jolanta Grudzińska.
– Nowoczesna ma własny program we wszystkich obszarach działania Państwa i będzie miała własne listy wyborcze w 2018 roku podczas wyborów samorządowych, złożone z osób wywodzących się z różnych kręgów zawodowych. Także i nasze koło jest i będzie tego doskonałym przykładem. Zdecydowana większość członków koła Ciechanów nigdy nie była politykami, część z nich pracowała bądź pracuje w samorządach, placówkach oświatowych i kulturalnych. Część z nich to przedsiębiorcy, rozumiejący wady obecnego prawa i bariery dla rozwijania przedsiębiorczości – dodał wiceprzewodniczący Janusz Szymańczyk.
– Chcielibyśmy wykorzystać chęć zaangażowania się poszczególnych osób w tej podstawowej komórce struktury, jaką jest koło. Wprowadzenie do lokalnego samorządu (miejskiego, powiatowego, gminnego) nowego, merytorycznego ugrupowania jakim jest Nowoczesna pozwoli przełamać polityczny pat – podsumował sekretarz Tomasz Kraskowski.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2021 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?