Marcin Hetman nowym członkiem Zarządu Nowoczesnej w Radomiu

„Nowoczesna jest obecnie nie tylko jedyną partią, która jest wstanie posprzątać po PiSie, ale i wyznaczyć Polsce nowy kierunek rozwoju, wprowadzić Polskę w przyszłość. Jest tak, bo jako jedyni ogłosiliśmy program, nowoczesny, modernistyczny i co najważniejsze – oparty na konsultacjach z tysiącami Polaków. Praca struktur lokalnych, aktywność posłów, nasza głęboka wiara w lepszą Polskę przynosi efekty w postaci dużego zaufania społecznego.” – mówiła podczas walnego zebrania członków partii Katarzyna Kalinowska, przewodnicząca Nowoczesnej w Radomiu.

„W wakacje przeprowadziliśmy konsultacje społeczne na ulicach naszego miasta, które w najbliższych miesiącach rozszerzymy o konsultacje osiedlowe. Efektem ma być powstanie lokalnego, kompleksowego programu, który będzie odpowiedzią na problemy Radomia – i co ważne – jego mieszkańców. Już teraz nasi członkowie inicjują lokalne projekty obywatelskie.” – podsumował ostatnie działania radomskiej Nowoczesnej Wojciech Bernat, wiceprzewodniczący struktur.

Zarząd lokalnych struktur partii Ryszarda Petru został uzupełniony o nowego członka. Przy pełnym poparciu sali został nim Marcin Hetman. Jest on absolwentem kierunków: Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne oraz Zarządzanie Spółkami Kapitałowymi na Uniwersytecie Łódzkim.

„Każdy dzień rządów Prawa i Sprawiedliwości ukazuje nam nowe odsłony niekompetencji, brak wizji rządzenia i zwyczajne psucie naszego państwa. Polska PiSu to państwo Misiewiczów, Ministra Rozwoju zakochującego się w budżecie, posła Kaczyńskiego sterującego prezydentem i premierem z tylnych ław, bez żadnej odpowiedzialności. Potrzebujemy zmiany na scenie politycznej. Będąc od roku członkiem Nowoczesnej mogłem zobaczyć jak funkcjonuje partia, jakimi ideami się kieruje, nabrałem przekonania, że budowa Lepszej Polski jest możliwa tylko z ludźmi Nowoczesnej.” – mówił Marcin Hetman, nowy członek Zarządu koła w Radomiu.

Jak podkreślała Katarzyna Kalinowska Marcin Hetman spełnia wysokie standardy kompetencji i będzie dużym wzmocnieniem dla prac Zarządu radomskiej Nowoczesnej.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2021 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?