Nowa energia w radomskiej Nowoczesnej

„Nasza aktywność na przestrzeni ostatnich trzech miesięcy, konsultacje społeczne i spotkania z ludźmi oraz merytoryczne wskazywanie na błędy rządzących spotkały się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem radomian. Dzięki temu liczebność naszych struktur w tym czasie podwoiła się” – mówiła po walnym zebraniu członków Nowoczesnej Katarzyna Kalinowska.

 

Zarząd Nowoczesnej w Radomiu został uzupełniony o dwie nowe osoby. W jego, skład przy pełnym poparciu zebranych, weszli Wojciech Bernat i Patryk Fajdek. Jak podkreśla przewodnicząca lokalnych struktur: „Młodość i doświadczenie to połączenie, które w polityce występuje niezwykle rzadko. W radomskiej Nowoczesnej mamy okazję włączyć w bieżące działania zarządu właśnie te dwie cechy. Jestem przekonana, że doda nam to dodatkowego impulsu i zapewni realizację wyzwań, przed którymi stoimy.”

Wojciech Bernat były wieloletni dyrektor Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu, a także kandydat na prezydenta w ostatnich wyborach samorządowych, odnosząc się do swojego wyboru mówił: „Zmiany na lepsze w naszym mieście i kraju mogą zachodzić tylko wówczas, gdy zbierze się grupę tak fantastycznych osób jak członkowie Nowoczesnej. To, dlatego jestem dziś z Wami, może to egoistyczne podejście, ale szczere. Chcę być z takimi ludźmi. Wspólnie odniesiemy sukces.”

„Nowoczesna to ugrupowanie spoza skostniałego betonu politycznego. Rzeczywiście otwarte na młodych, czego wybór mojej kandydatury na członka Zarządu, jest najlepszym dowodem. Wierzę, że będę wstanie przekonać więcej moich rówieśników do politycznego zaangażowania, bo przecież mamy prawo do wpływania na najbliższe otoczenie.” – stwierdził Patryk Fajdek, lider Młodych Nowoczesnych w Radomiu i wieloletni działacz organizacji społecznych.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2021 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?