Nowa rola Katarzyny Kalinowskiej w Nowoczesnej

Katarzyna Kalinowska, liderka partii Ryszarda Petru w Radomiu, decyzją Zarządu Krajowego została powołana na funkcję Sekretarza ds. gospodarki i przedsiębiorczości Nowoczesnej.

„Katarzyna Kalinowska jest znakomitą ekspertką w zakresie rozwoju gospodarczego i polityki gospodarczej, świetnie znająca zarówno polskie, jak i europejskie uwarunkowania polityki rozwoju. Jako sekretarz ds. gospodarki i przedsiębiorczości będzie współtworzyć prace nad programem Nowoczesnej „Lepsza Poiska”, alternatywę dla „dobrej zmiany”, która może doprowadzić Polskę do załamania gospodarczego i spadku bezpieczeństwa. Jako członek zarządu Nowoczesnej odpowiedzialny za konsultacje i prace programowe cieszę się, że jeden z najważniejszych sekretariatów obejmuje osoba z taką wiedzą i doświadczeniem, która również dzięki temu że mieszka i pracuje w Radomiu potrafi szerzej niż tylko z wąskiej, centralnej perspektywy spojrzeć na wyzwania rozwojowe.” – powiedział Paweł Rabiej, członek Zarządu Krajowego i współzałożyciel Nowoczesnej.

Zadaniem Kalinowskiej będzie m.in. kierowanie przygotowaniami i opracowanie szczegółowych założeń inicjatyw programowych i legislacyjnych w obszarach gospodarczych i ekonomicznych.

„Cieszę się z okazanego przez Zarząd Krajowy zaufania. To duże wyróżnienie nie tylko dla mnie, ale dla całych radomskich struktur. Zostało docenione nasze zaangażowanie i merytoryczna praca.  To tu, w Radomiu, będziemy tworzyć projekty gospodarcze Nowoczesnej, które – w co głęboko wierzę – po następnych wyborach, będziemy realizować w całym kraju.” – powiedziała Katarzyna Kalinowska.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2021 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?