Nowoczesna rozdawała Konstytucje w Płocku

W dniu dzisiejszym (02.04.) obchodzimy 19-tą rocznicę Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej. Nowoczesna w całym kraju rozdawała egzemplarze Konstytucji, również w Płocku. Byliśmy na Grodzkiej, Tumskiej, na Tumach, Podolszycach, Jachowicza, Gierzyńskiego. Rozmawialiśmy z mieszkańcami naszego miasta, dyskusje były konstruktywne i merytoryczne. Zebraliśmy wiele podpisów pod ogólnokrajową petycją w obronie konstytucji, nie zgadzamy się na jej łamanie przez rząd.

Z uśmiechem podchodziliśmy do płocczan. Bardzo dużo pozytywnych reakcji i życzeń w realizacji kolejnych planów i budowie struktur od Was umacnia nas w tym, by działać, starać się jeszcze bardziej i rozwijać Nowoczesną w Płocku. W chwilach przerwy, podchodziliście do nas sami, to było świetne! Serdecznie dziękujemy za każdy podpis 🙂

Dziękujemy również za obecność Marcinowi Podsędkowi – wiceprzewodniczącemu  Zarządu Regionu Mazowsza, który nas bardzo wspiera na każdym kroku i również dziś czynnie wziął udział w wydarzeniu w naszym mieście.

Do zobaczenia niebawem!

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2021 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?