Działamy w Sochaczewie

W dniu 22 marca odbyło się walne zebranie założycielskie Koła Nowoczesnej w Sochaczewie i powstały lokalne struktury partii Nowoczesnej Ryszarda Petru na terenie powiatu sochaczewskiego.
W wyniku obrad ustalono następujący skład zarządu koła:

Przewodniczący – Marcin Podsędek

Doradca Wicemarszałka Sejmu RP Barbary Dolniak, radny Rady Miejskiej w Sochaczewie.
absolwent Collegium Civitas w Warszawie – nauki polityczne, specjalizacja: marketing i przywództwo polityczne, odznaczony przez Prezydenta RP Brązowym Krzyżem Zasług za wybitne zasługi w krzewieniu kultury podczas organizacji obchodów Roku Chopinowskiego na terenie województwa mazowieckiego.

Wiceprzewodniczący – Bartosz Otręba

Ukończył studia wyższe: o specjalności : stosunki Międzynarodowe oraz Zarządzanie, prowadzi firmę zajmującą się usługami z zakresu bhp, radny miejski Rady Miasta Sochaczew w latach 2006-2014.
współorganizator Motoserca – corocznej akcji zbiórki krwi dla potrzebujących.

Sekretarz – Alicja Korkosz

Radca prawny, od wielu lat prowadzi Kancelarię Radcy Prawnego w Sochaczewie, wiceprezes zarządu Porozumienia Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego – związku stowarzyszeń , prezes zarządu „ Amnis” Stowarzyszenia na Rzecz Mieszkańców Sochaczewa i Okolic działającego w obszarach ekologii oraz infrastruktury.

Skarbnik – Grażyna Korkosz

Architekt, przedsiębiorca, nauczyciel. Ukończyła studia na kierunku Architektura i Urbanistyka na Politechnice Łódzkiej oraz Budownictwo w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, od 2007 prowadzi własną działalność gospodarczą, aktywnie działa w organizacjach społecznych.

Członek zarządu – Paweł Przedpełski

Przedsiębiorca, właściciel firmy taksówkarskiej.
Radny IV kadencji w gminie Teresin, były Sołtys sołectwa Teresin , Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Teresinie

 

Zarząd Koła zaprasza wszystkich sympatyków partii Nowoczesnej z Sochaczewa i okolic do kontaktu na oficjalnej stronie Koła Nowoczesnej Sochaczew na portalu społecznościowym Facebook.

 

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2021 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?