Zbigniew Gryglas w Kozienicach

25 maja w Kozienicach odbyło się spotkanie z posłem Zbigniewem Gryglasem oraz z sekretarz ds. gospodarki i przedsiębiorczości Nowoczesnej – Katarzyną Kalinowską. Celem spotkania było przybliżenie mieszkańcom działalności klubu poselskiego partii Ryszarda Petru oraz przeprowadzenie konsultacji społecznych z zakresu możliwości wsparcia w pracach parlamentarnych nowych możliwości rozwojowych dla regionu.

Zdaniem Katarzyny Kalinowskiej „Kozienice są kolejnym, niezwykle istotnym etapem budowy struktur Nowoczesnej na Mazowszu. Niepewność, jaką serwuje nam partia rządząca każdego dnia powoduje, że ludzie szukają alternatywy i znajdują ją w naszych szeregach. Nowoczesna rośnie w siłę dzięki nowym członkom – ludziom, którzy chcą żyć w nowoczesnej Polsce.”

 „Nowy blok elektrowni w Kozienicach to rzadki przykład nowoczesnej energetyki węglowej. Powstająca w Waszym mieście instalacja jest modelowym przykładem tego, że wytwarzanie energii elektrycznej na bazie tradycyjnych surowców może być efektywne i przyjazne dla środowiska. Jestem przekonany, że już niebawem do Kozienic zawitają liczne delegacje energetyków z całego świata, by podziwiać i naśladować to rozwiązanie.” – mówił poseł Zbigniew Gryglas

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2021 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?